Vårt team - Haugesund Ventilasjon Service
21676
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21676,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.6,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vårt team.

Vi er et sammensveiset team som liker å lage gode løsninger som er både energibesparende og brukervennlige. Vi er en tverrfaglig gjeng som har vokst til totalt 33 ansatte. I dag er hovedfokus større rammeavtaler for kommuner og fylkeskommuner. Selv om vi har mange store prosjekter, så arbeider vi svært tett fordi det gir gode resultater og en effektiv prosjektflyt. Vi rådfører oss med hverandre, får tips og diskuterer løsninger på kryss og tvers av fagområdene. Kundene våre får løsninger som er fleksible og brukervennlige.

Paul Edvin Bersaas
Administrerende direktør

E-post: pauledvin@hvs.as
Telefon: 90932225

Trond Kallevik
Daglig leder
Haugesund Automasjon as

E-post: trondk@hvs.as
Telefon: 90202527

Dorthe Bie Bersaas
Leder Regnskap/Administrasjon


E-post: dorthe@hvs.as
Telefon: 91870014

Rolf Vea Hansen
Daglig leder
Karmøy Rørteknikk AS

E-post: rolf@karmoyrorteknikk.no
Telefon: 78082015

Jone Owe
Aut. installatør
Haugesund Automasjon AS

E-post: jone@hvs.as
Telefon: 97581883

Lars O. Windingstad
Service ansvarlig
Haugesund Ventilasjon Service AS

E-post: lars@hvs.as
Telefon: 93278487

Krister Langåker
Fagansvarlig
Karmøy Rørteknikk AS

E-post: krister@karmoyrorteknikk.no
Telefon: 45218755